Novinky

thumb
ARANEA GROUP se úspěšně zapojila do neziskového projektu REMOBIL

Společnosti i zaměstnanci skupiny věnovali v roce 2016 do neziskového projektu REMOBIL celkem 179 ks nepotřebných mobilů. Společně jsme přispěli na vybavení Jedličkova ústavu a školy částkou 1790,- Kč, vytvořili jsme 28 pracovních hodin pro hendikepované a za 283 kg elektroodpadu předaného k recyklaci jsme získali Certifikát společensky odpovědné firmy.

thumb
Odštěpení části ARANEA SYSTEMS sloučením do struktury ARANEA TECHNOLOGY

Divize realizace společnosti ARANEA SYSTEMS a.s.  se k 1. 1. 2017 odštěpila a začlenila se do struktury společnosti ARANEA TECHNOLOGY a.s. Divize servisních služeb, se všemi právy a závazky týkajícími se servisních smluv, činností, objednávek a faktur servisních služeb, i nadále náleží do společnosti ARANEA SYSTEMS  a.s.  Oznámení o odštěpení části ARANEA SYSTEMS

thumb
Změna adresy sídla společností ARANEA GROUP a ARANEA NETWORK

Společnosti  ARANEA GROUP a.s. a ARANEA NETWORK a.s.  od 1. 10. 2016 mění adresu sídla a stěhují se. Nová adresa: Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4. Zároveň dochází ke změně telefonního a faxového spojení. Veškeré aktuální kontakty najdete na webových stránkách společností. Vše ostatní zůstává beze změny. Oznámení o změně sídla společnosti ARANEA GROUP a.s., Oznámení o změně sídla společnosti […]

logo
Změny struktury společností ARANEA TECHNOLOGY a ARANEA SYSTEMS

Dne 2. 5. 2016 došlo k prodeji části závodu společnosti ARANEA TECHNOLOGY a.s. společnosti ARANEA SYSTEMS a.s. Veškeré závazky a práva v rozsahu kupní smlouvy přecházejí s platností od 3. 5. 2016 na společnost ARANEA SYSTEMS a.s., více uvádíme v   Oznámení obchodním partnerům ARANEA TECHNOLOGY a ARANEA SYSTEMS

logo
Změna názvů společností

S platností od 1. 1. 2016  užívají všechny společnosti uskupení nové názvy: ARANEA GROUP a.s. (dříve VYDIS GROUP a.s.),  ARANEA TECHNOLOGY a.s. (dříve VYDIS a.s.),  ARANEA NETWORK (dříve ŠINDY a.s.), ARANEA SYSTEMS a.s. (dříve SIEZA, a.s.). Více uvádíme v Oznámení o změně názvu společnosti VYDIS GROUP a členů uskupení

novinka-tankovy-den-lesany
Tankový den v Lešanech 2015

SIEZA, a.s. měla možnost zúčastnit se 13. Tankového dne v Lešanech v sobotu 29. srpna. Tímto bychom chtěli poděkovat organizátorům akce Vojenskému historickému ústavu Praha a Agentuře Ci5 za perfektně zvládnutou akci.

e-s-s-international-security-fair-bogot
E+S+S International Security Fair Bogota

Ve dnech 19 – 21. srpna jsme se zúčastnili prestižního veletrhu bezpečnostních technologií E+S+S International Security Fair v kolumbijské Bogotě s cílem otevřít jihoamerický trh pro naše výrobky.

13-tankovy-den-v-lesanech
13. TANKOVÝ DEN V LEŠANECH

Blíží se konec prázdnin a v LEŠANECH se uskuteční již 13. TANKOVÝ DEN Společnost Sieza, a.s. jako partner této akce Vás srdečně zve v sobotu 29. srpna do prostor Vojenského technického muzea v Lešanech. Bližší info na www.vhu.cz.

veletrh_novinky
Pozvánka na veletrh ESS International Security Fair, Bogota

Ve dnech 19. 8. – 21. 8. 2015 se společnost Sieza, a.s. zúčastní veletrhu bezpečnostních technologií ESS International Security Fair, který se koná v kolumbijské Bogotě. Jedná se o jednu z nejvýznamnějších akcí tohoto druhu a rozsahu v Jižní Americe.

veletrh_novinky2
MIPS 2015

V dubnu letošního roku jsme navštívili nejvýznamnější ruský veletrh bezpečnostních technologií MIPS 2015, který se konal ve dnech 16 – 19. 4. v Moskvě.