Samostatný kalkulant Praha – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce:

  • zpracování rozpočtů, oceňování staveb v oblasti TELCO, NN, VO,
  • kalkulace nabídek,
  • nákladové kalkulace staveb a ekonomika staveb,
  • technologické postupy, KZP,
  • příprava staveb, zakázek a soutěží.

Požadujeme:

  • VŠ, SŠ vzdělání technického směru, obor elektro či stavebnictví,
  • praxe 3 roky v oboru elektro či stavebnictví, nejlépe na pozici kalkulant/rozpočtář nebo stavbyvedoucí,
  • schopnost tvorby rozpočtů v oblasti výstavby telekomunikačních staveb, výstavby veřejného osvětlení, NN přípojek,
  • orientaci v projektové dokumentaci na výstavbu stavebních objektů elektro,
  • znalosti technických řešení a schopnost navržení technického řešení,
  • spolupráce s dodavateli materiálů – poptávky,
  • spolupráce s dodavateli subdodavatelských prací – poptávky,
  • správa ceníkových a cenových databází,
  • práce s ceníky M21, M22, M-46 (vydavatelství URS, RTS),
  • základní znalosti v oblasti ekonomiky staveb,
  • znalost práce na PC (MS Office, Internet) – zejména výborná znalost Excelu,
  • znalost programu KROS, ASPE – výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací,
  • zajímavou pracovní příležitost,
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, výkonnostní odměny, notebook, telefon k soukromému použití atd.).

Místo pracoviště:

  • Praha 4 – Modřanská 98

Termín nástupu:

  • ihned

Typ smluvního vztahu:

  • pracovní smlouva

Typ pracovního poměru:

  • práce na plný úvazek

Jméno *

Emailová adresa *

Zpráva *

Životopis