Rozpočtář silnoproud / slaboproud – příprava nabídek – ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce:

  • kalkulace cenových nabídek
  • technická podpora obchodních manažerů
  • komunikace s ostatními odděleními a zákazníky
  • související administrativní činnosti

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání, elektro zaměření (není podmínkou)
  • znalost portfolia výrobků silnoproudé nebo slaboproudé elektroinstalace
  • analytické myšlení
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • vysokou míru samostatnosti, flexibility a odpovědnosti
  • uživatelskou znalost PC a MS Office
  • znalost MS Navision výhodou
  • praxe v oblasti naceňování silnoproudých elektroinstalací
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní pracovní zázemí v přední společnosti v oblasti zabezpečovacích technologií
  • odpovídající materiální zabezpečení pro výkon pracovní funkce
  • motivující platové ohodnocení
  • firemní benefity (stravenky, SICK Days, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, ad.)
  • osobní rozvoj (tréninky, jazyky)

Místo pracoviště:

  • Praha

Termín nástupu:

  • ihned

Typ smluvního vztahu:

  • pracovní smlouva

Typ pracovního poměru:

  • práce na plný úvazek

Jméno *

Emailová adresa *

Zpráva *

Životopis