Referent/ka divize servisních služeb – ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce:

  • Podílení se na zabezpečení celkového chodu dispečinku technické podpory (zpracování požadavků od zákazníků, komunikace s klienty, plánování zakázek, přidělování lidských zdrojů k zakázkám).
  • Administrativní podpora divize servisu – příprava podkladů pro fakturaci, správa centrálního archivu dokumentace, příprava podkladů pro mzdy, správa plánu čerpání dovolené a další.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC (MS Office), znalost MS Navision výhodou
  • praxe v dispečerské činnosti vítána
  • řídicí a organizační schopnosti
  • flexibilitu, schopnost správně vyhodnotit priority
  • ochotu vykonávat široké spektrum činností
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní pracovní zázemí v přední společnosti v oblasti zabezpečovacích technologií,
  • odpovídající materiální zabezpečení pro výkon pracovní funkce (služební vůz i k soukromým účelům),
  • motivující platové ohodnocení na základě dosažených výsledků,
  • firemní benefity (stravenky, SICK Days, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, ad.)
  • osobní rozvoj (tréninky, jazyky)

Místo pracoviště:

  • Praha

Termín nástupu:

  • ihned

Typ smluvního vztahu:

  • pracovní smlouva

Typ pracovního poměru:

  • práce na plný úvazek

Jméno *

Emailová adresa *

Zpráva *

Životopis