Projektant sítí elektronických komunikací pro Prahu, severní, jižní a západní Čechy– ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce:

  • projektování SEK se zaměřením na optické sítě,
  • zpracování různých stupňů projektové dokumentace (např. DUR, DPS),
  • jednání s orgány státní správy a samosprávy,
  • jednání s investory,
  • jednání s majiteli dotčených nemovitostí.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou),
  • uživatelskou znalost softwaru Microstation V8i,
  • uživatelskou znalost MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • komunikativní jednání, flexibilitu a zodpovědnost,
  • Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. výhodou,
  • Autorizace ČKAIT v oboru TZS nebo TPS výhodou,
  • praxe v oboru elektronických komunikací výhodou.

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací,
  • zajímavou a zodpovědnou práci pro přední společnosti v oboru EK (O2, T- Mobile a další),
  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody (notebook a mobilní telefon k soukromému využití, výkonnostní odměny atd.).

Místo výkonu práce:

  • Plzeň,
  • Karlovy Vary,
  • Liberec,
  • Ústí nad Labem,
  • České Budějovice,
  • Praha

Termín nástupu:

  • dohodou, možný ihned

Jméno *

Emailová adresa *

Zpráva *

Životopis