Projektant JUNIOR – liniové stavby SEK – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce:

  • zpracování projektové dokumentace pro liniové stavby SEK

  • tvorba technických výkresů v oboru telekomunikačních liniových staveb se zaměřením na optické a metalické sítě dle zadání (polohopisné situace, půdorysy, schéma,…).

  • tvorba technických zpráv.

  • tisk a kompletace zpracovaných dokumentací.

  • další potřebné činnosti v rámci projektového oddělení.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ / VŠ elektro/ telekomunikace zaměření, vhodné pro ABSOLVENTY
  • uživatelské znalost MS Office
  • Uživatelská znalost SW Microstation V8i nebo AutoCAD výhodou
  • komunikativnost, flexibilitu
  • samostatnost, ochotu vzdělávat se

Nabízíme:

  • perspektivu dlouhodobého, dobře ohodnoceného zaměstnání u stabilní a na trhu etablované společnosti
  • po zapracování a získání praxe se stanete  v oboru uznávaným odborníkem

Další výhody

Pro získání Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. a Autorizace ČKAIT v oboru TZS, či TPS povedou Vaši odbornou přípravu špičkoví odborníci, lektoři a specialisté na elektronické komunikace (telekomunikace, radiokomunikace, informační technologie), energetiku a stavební právo.

Místo pracoviště:

  • Modřanská 98, Praha 4

Termín nástupu:

  • ihned

Typ smluvního vztahu:

  • pracovní smlouva

Typ pracovního poměru:

  • práce na plný úvazek