Kariéra

Hledáte novou zajímavou pracovní příležitost?

Máte zájem uplatnit své znalosti a odborné zkušenosti v silné společnosti, ale v nabídce jste nenašli vhodnou pracovní pozici?

Budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis k registraci do naší interní databáze kandidátů na email personalni@araneagroup.cz

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, budeme vést Vaše životopisy v evidenci po dobu maximálně jednoho roku Přehled všech volných pracovních pozic v rámci firem skupiny ARANEA naleznete níže.

Referent/ka divize servisních služeb – ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce: Podílení se na zabezpečení celkového chodu dispečinku technické podpory (zpracování požadavků od zákazníků, komunikace s klienty, plánování zakázek, přidělování lidských zdrojů k zakázkám). Administrativní podpora divize servisu – příprava podkladů pro fakturaci, správa centrálního archivu dokumentace, příprava podkladů pro mzdy, správa plánu čerpání dovolené a další.

Referent/ka administrativy – ARANEA NETWORK a.s.

Vaším hlavním úkolem bude vedení a organizace back office, administrativní úkony v rámci zajištění chodu pobočky společnosti a podpora řídících pracovníků. Hledáme kandidáta: s dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi pečlivého, kreativního, trpělivého, spolehlivého, odolného vůči stresu, loajálního zodpovědného a aktivního při plnění úkolů s velmi dobrou uživatelskou znalostí PC (MS Office, Internet) a který má chuť se […]

Servisní technici zabezpečovacích systémů pro Prahu, Plzeň, Ústí n/L., Ostravu – ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce: poskytování servisních služeb zákazníkům (opravy na systémech EZS, EPS, CCTV, EKV, IBŘS), poskytování pravidelné technické péče – provádění pravidelných kontrol a revizí na nainstalovaných systémech, které slouží ke kontrole funkčnosti systému a vydání potvrzení dle ČSN/EN, drobné montáže (změny stávajících instalací – přesunutí, rozšíření) a výpomoc výrobnímu úseku s oživováním instalací. Požadujeme: ÚSO vzdělání elektro zaměření, nejlépe slaboproud.

Dělník v telekomunikacích pro Ústecký kraj- ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: manuální práce při výstavbě liniových sítí, pokládka kabelů, trubek, stavební práce, bourací práce, drobné zednické práce. Požadujeme: řidičský průkaz – skupina „B“ výhodou, praxi ze stavebních nebo liniových zakázek, samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací, zajímavou pracovní příležitost, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Servisní technik telekomunikačních sítí pro Prahu, Liberec, Ústí n/L. – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: opravy a údržba hlasových služeb, opravy a údržba datových služeb, zřizování VOIP. Požadujeme: znalost telekomunikačních sítí, znalost technologie ADSL, VDSL, IPTV, zkušenosti v práci s měřícími přístroji, komunikativnost v jednání se zákazníky, řidičský průkaz – skupina „B“, osvědčení o zkoušce z vyhlášky 50/1978 §6, znalost anglického jazyka není podmínkou. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti […]

Montér metalických sdělovacích sítí pro Prahu, severní a západní Čechy– ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: montáž, servis a údržba metalických kabelů, měření na metalických kabelech (stejnosměrné), zaměřování poruch na metalických kabelech, montážní práce. Požadujeme: praxi v oboru telekomunikací nebo elektro, SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou, Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. výhodou, řidičský průkaz – skupina „B“ („C“ + profesní průkaz výhodou), samostatnost, spolehlivost.

Technik elektro pro Prahu a Pardubice – ARANEA TECHNOLOGY a.s.

Náplň práce: celková montáž a programování bezpečnostních systémů (EZS, EPS, CCTV, EKV, IBŘS), řízení montážních prací na zajímavých zakázkách v ČR i v zahraničí. Požadujeme: ÚSO vzdělání elektro zaměření, nejlépe slaboproud teoretické znalosti a praktické zkušenosti v oblasti elektroniky, praxe v oblasti bezpečnostních systémů vítána, znalost cizího jazyka (postačuje částečná).

Projektant JUNIOR – liniové stavby SEK – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: zpracování různých stupňů projektové dokumentace – kreslení technických výkresů, návrh technických řešení optické infrastruktury, tvorba rozpočtů; jednání s orgány státní správy a samosprávy, s investory a majiteli dotčených nemovitostí. Požadujeme: vzdělání SŠ / VŠ elektro směru, uživatelské znalost MS Office, softwaru CAD, řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, ochotu vzdělávat se

Projektant sítí elektronických komunikací pro Prahu, severní, jižní a západní Čechy– ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: projektování SEK se zaměřením na optické sítě, zpracování různých stupňů projektové dokumentace (např. DUR, DPS), jednání s orgány státní správy a samosprávy, jednání s investory, jednání s majiteli dotčených nemovitostí. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického směru (elektro výhodou), uživatelskou znalost softwaru Microstation V8i, uživatelskou znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B, komunikativní jednání, flexibilitu.

Samostatný kalkulant Praha – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: zpracování rozpočtů, oceňování staveb v oblasti TELCO, NN, VO, kalkulace nabídek, nákladové kalkulace staveb a ekonomika staveb, technologické postupy, KZP, příprava staveb, zakázek a soutěží. Požadujeme: VŠ, SŠ vzdělání technického směru, obor elektro či stavebnictví, praxe 3 roky v oboru elektro či stavebnictví, nejlépe na pozici kalkulant/rozpočtář nebo stavbyvedoucí.