Kariéra

Hledáte novou zajímavou pracovní příležitost?

Máte zájem uplatnit své znalosti a odborné zkušenosti v silné společnosti, ale v nabídce jste nenašli vhodnou pracovní pozici?

Budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis k registraci do naší interní databáze kandidátů na email personalni@araneagroup.cz

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, budeme vést Vaše životopisy v evidenci po dobu maximálně jednoho roku Přehled všech volných pracovních pozic v rámci firem skupiny ARANEA naleznete níže.

Servisní technici zabezpečovacích systémů pro Prahu, Plzeň a Brno- ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce: poskytování servisních služeb zákazníkům (opravy na systémech EZS, EPS, CCTV, EKV, IBŘS), poskytování pravidelné technické péče – provádění pravidelných kontrol a revizí na nainstalovaných systémech, které slouží ke kontrole funkčnosti systému a vydání potvrzení dle ČSN/EN, drobné montáže (změny stávajících instalací – přesunutí, rozšíření) a výpomoc výrobnímu úseku s oživováním instalací. Požadujeme: ÚSO vzdělání elektro zaměření, nejlépe slaboproud.

Servisní technik telekomunikačních sítí – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: opravy a údržba hlasových služeb, opravy a údržba datových služeb, zřizování VOIP. Požadujeme: znalost telekomunikačních sítí, znalost technologie ADSL, VDSL, IPTV, zkušenosti v práci s měřícími přístroji, komunikativnost v jednání se zákazníky, řidičský průkaz – skupina „B“, osvědčení o zkoušce z vyhlášky 50/1978 §6, znalost anglického jazyka není podmínkou. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti […]

Rozpočtář silnoproud / slaboproud – příprava nabídek – ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce: kalkulace cenových nabídek, technická podpora obchodních manažerů, komunikace s ostatními odděleními a zákazníky, související administrativní činnosti.

Projektant – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: zpracování různých stupňů projektové dokumentace – kreslení technických výkresů, návrh technických řešení optické infrastruktury, tvorba rozpočtů; jednání s orgány státní správy a samosprávy, s investory a majiteli dotčených nemovitostí. Požadujeme: vzdělání SŠ / VŠ elektro směru, uživatelské znalost MS Office, softwaru CAD, řidičský průkaz skupiny B, komunikativnost, flexibilitu, samostatnost, ochotu vzdělávat se

Montér optických sítí pro Prahu, severní, západní, jižní Čechy – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: montáž, servis a údržba optických kabelů a mikrokabelů, včetně mikrotrubičkového systému, měření na optických kabelech. Požadujeme: praxe v oboru telekomunikací výhodou, SOU či SŠ vzdělání v oboru elektro výhodou, ŘP sk. B (popř. C a E + profesní průkaz). Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací, zajímavou pracovní příležitost, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody (výkonnostní odměny atd.).

Montér metalických sdělovacích sítí pro Prahu, severní, západní, jižní Čechy – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: montáž, servis a údržba metalických kabelů, měření na metalických kabelech (stejnosměrné), zaměřování poruch na metalických kabelech, montážní práce. Požadujeme: praxi v oboru telekomunikací nebo elektro, SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou, Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. výhodou, řidičský průkaz – skupina „B“ („C“ + profesní průkaz výhodou), samostatnost, spolehlivost.

Montér optických sítí – zafukovač pro Prahu, severní, západní, jižní Čechy – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: instalace a zafukování optických kabelů, mikrokabelů a mikrotrubiček. Požadujeme: zkušenosti s instalací a zafukováním optických kabelů, mikrokabelů a mikrotrubiček, ŘP sk. B, výhodou sk. C a E, strojnický průkaz na pásová rypadla výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací, zajímavou pracovní příležitost, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Dělník v telekomunikacích pro Prahu, severní, západní, jižní Čechy – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: manuální práce při výstavbě liniových sítí, pokládka kabelů, trubek, stavební práce, bourací práce, drobné zednické práce. Požadujeme: řidičský průkaz – skupina „B“ výhodou, praxi ze stavebních nebo liniových zakázek, samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací, zajímavou pracovní příležitost, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Strojník pro Prahu, severní, západní, jižní Čechy – ARANEA NETWORK a.s.

Náplň práce: obsluha minirypadla, nákladního automobilu, pomocné práce související se zemními pracemi. Požadujeme: platný strojnický průkaz na pásová rypadla, praxe min. 2 roky na liniových stavbách, ŘP min. sk. B+E, výhodou sk. C+E. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací, zajímavou pracovní příležitost, odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody.

Montážní technik zabezpečovacích systémů – ARANEA TECHNOLOGY a.s.

Náplň práce: celková montáž a programování bezpečnostních systémů (EZS, EPS, CCTV, EKV, IBŘS), řízení montážních prací na zajímavých zakázkách v ČR i v zahraničí. Požadujeme: ÚSO vzdělání elektro zaměření, nejlépe slaboproud teoretické znalosti a praktické zkušenosti v oblasti elektroniky, praxe v oblasti bezpečnostních systémů vítána, znalost cizího jazyka (postačuje částečná).