Kariéra

Hledáte novou zajímavou pracovní příležitost?

Máte zájem uplatnit své znalosti a odborné zkušenosti v silné společnosti, ale v nabídce jste nenašli vhodnou pracovní pozici?

Budeme rádi, pokud nám zašlete svůj životopis k registraci do naší interní databáze kandidátů na email personalni@araneagroup.cz

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, budeme vést Vaše životopisy v evidenci po dobu maximálně jednoho roku Přehled všech volných pracovních pozic v rámci firem skupiny ARANEA naleznete níže.

Servisní technici zabezpečovacích systémů pro Prahu, Plzeň, Ústí n/L., Ostravu – ARANEA SYSTEMS a.s.

Náplň práce: poskytování servisních služeb zákazníkům (opravy na systémech EZS, EPS, CCTV, EKV, IBŘS), poskytování pravidelné technické péče – provádění pravidelných kontrol a revizí na nainstalovaných systémech, které slouží ke kontrole funkčnosti systému a vydání potvrzení dle ČSN/EN, drobné montáže (změny stávajících instalací – přesunutí, rozšíření) a výpomoc výrobnímu úseku s oživováním instalací. Požadujeme: ÚSO vzdělání elektro zaměření, nejlépe slaboproud.

Technik elektro pro Prahu a Pardubice – ARANEA TECHNOLOGY a.s.

Náplň práce: celková montáž a programování bezpečnostních systémů (EZS, EPS, CCTV, EKV, IBŘS), řízení montážních prací na zajímavých zakázkách v ČR i v zahraničí. Požadujeme: ÚSO vzdělání elektro zaměření, nejlépe slaboproud teoretické znalosti a praktické zkušenosti v oblasti elektroniky, praxe v oblasti bezpečnostních systémů vítána, znalost cizího jazyka (postačuje částečná).